Kaip pasirinkti tinkamą patalynės užvalkalų dydį?

Dažniausiai daroma klaida – antklodės užvalkalo dydis parenkamas toks pats, kaip pati antklodė. Tokiu atveju antklodė atrodo per didelė, negražiai sukrenta. Taigi, kaip tinkamai pasirinkti patalynės užvalkalų dydį?

Skaityti daugiau

Satinas: kaip atskirti medvilnę nuo sintetikos

Tradicinis satinas yra 100% medvilnės audinys, tačiau prekyboje galima rasti ir audinių, maišytų su poliesterinio pluošto priedu. Pirkdami naują patalynės komplektą nesusigundykite itin žema kaina, nes galite nusivilti. Tai kaipgi atskirti tikrą satiną nuo klastotės?

Skaityti daugiau

Kaip išsirinkti audinį naujai patalynei?

Renkantis patalynės komplektus stenkitės išlaikyti vientisą interjero stilių, atkreipkite dėmesį į dominuojančias spalvas, nepamirškite atkreipti dėmesį į medžiagą.
Skaityti daugiau

Per karšta miegui? 9 patarimai, kaip gerai išsimiegoti vasarą.

Kaip pagerinti miegą vasarą? Kokius patalynės užvalkalus rinktis, norint išvengti perkaitimo naktį? 9 patarimai, padėsiantys išgyventi vasaros naktis ir pailsėti!
Skaityti daugiau

Populiariausios audinių rūšys

Satinas Satinas - labai tankus ir švelnus ilgapluoštės medvilnės ruoželinio pynimo audinys, blizgesiu primenantis šilką. Lėčiau dyla, gerai išsaugo spalvą....

Skaityti daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Per kiek laiko pristatote prekes?   Prekių pristatymo terminas susideda iš prekių suruošimo ir siuntimo. Prekes suruošiame per 1-8 d.d....

Skaityti daugiau