D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Per kiek laiko pristatote prekes?

Šiuo metu dėl didelio užsakymų kiekio prekių pasiuvimas ir pristatymas trunka iki 10 d.d. Siuvami komplektai po užsakymo stoja į eilę pasiuvimui ir yra siuvami paeiliui. 

Jei norite komplektus gauti greičiau, rinkitės iš kategorijos "Paskutiniai vienetai" arba "Sandėlio prekės" – čia patalpinti komplektai – jau pasiūti, tad juos galime išsiųsti tą pačią dieną, užsakius iki 11 valandos ar kitą darbo dieną užsakius po 11 valandos.

Audinius taip pat išsiunčiame šiek tiek greičiau, nei komplektus, tačiau juos irgi reikia sukirpti, tad užsakymai taip pat stoja į eilę ir gali užtrukti.

Jei prekes būtinai pageidaujate gauti greičiau, prieš užsakant kreipkitės el. paštu info@rustile.com ir mes pasakysime, kokios yra užsakymo paspartinimo galimybės.

Jei norite komplektą įsigyti dovanai ir manote, kad nespėsime jo pasiūti – geriau rinkitės dovanų kuponą ir leiskite artimąjam išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį patalynės komplektą.

Kaip galiu atsiskaityti už prekes?

Už prekes galite atsiskaityti keliais būdais:

 • Grynaisiais pinigais arba kortele pristatymo metu. Jei prekės pristatomos Jums į namus, galite atsiskaityti grynaisiais – tokiu atveju turėkite sumą be grąžos arba kuo tikslesnę sumą, kad nekiltų nepatogumų, nes kurjeris gali neturėti grąžos iš stambesnių sumų. Jei prekės pristatomos į paštomatą – atsiskaityti galėsite tik kortele.
 • Kredito arba debetine kortele užsakymo metu. Atsiskaitant šis pasirinkimas pavadintas "Kredito kortelė", tačiau galite naudoti bet kokią turimą kortelę. Jums tereikės suvesti savo kortelės numerį, kortelės savininko vardą ir pavardę, galiojimo datą bei CVV saugos numerį, esantį kitoje kortelės pusėje. Jauskitės drąsiai – visi duomenys užšifruojami ir mes Jūsų kortelės informacijos nematome, taigi atsiskaitymas – visiškai saugus.
 • Paysera. Bendradarbiaujame su saugių internetinių atsiskaitymų tarpininku "Paysera". Pasirinkus šį mokėjimo būdą būsite nukreipti pas tarpininką ir galėsite pasirinkti iš daugybės atsiskaitymo būdų:
  • Paysera sąskaita;
  • Swedbank internetinė bankininkystė;
  • SEB internetinė bankininkystė;
  • Luminor internetinė bankininkystė;
  • Citadele internetinė bankininkystė;
  • Šiaulių banko internetinė bankininkystė;
  • Medicinos banko internetinė bankininkystė;
  • Lietuvos Centrinės Kredito Unijos internetinė bankininkystė;
  • Tarptautinė "Webmoney" sistema;
  • Atsiskaitymas Lietuvos pašto bei PayPost skyriuose;
  • Atsiskaitymas MAXIMA kasose;
  • Atsiskaitymas "Perlas" terminaluose;
  • Atsiskaitymas paprastu pavedimu ar grynaisiais pinigais Jūsų banko skyriuje.

Kokius siūlote pristatymo būdus? Kiek kainuoja pristatymas?

Šiuo metu siūlome 3 pristatymo būdus:

 • Venipak kurjeriais iki namų durų. Pristatymo kaina 3€. Užsakius prekių už 39€ ar daugiau – pristatymas nemokamas.
 • Omniva paštomatai. Pristatymo kaina 3€. Užsakius prekių už 39€ ar daugiau – pristatymas nemokamas. Pasirinkus šį pristatymo būdą, paštomatą galėsite pasirinkti jau atlikę užsakymą – jį apmokėję ar pasirinkę atsiskaitymą pristatymo metu. Jei paštomato nepasirinksite, siunta bus pristatyta į artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą adresą.
 • LP Express paštomatai. Pristatymo kaina 2.5€. Užsakius prekių už 39€ ar daugiau – pristatymas nemokamas. Pasirinkus šį pristatymo būdą, siunta bus pristatyta į artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą adresą. (LAIKINAI NEPRISTATOME)

Kur galima palikti komentarą dėl užsakymo?

Jei norite palikti komentarą dėl savo užsakymo, tą galite padaryti krepšelyje – prieš pildant savo rekvizitus ir atsiskaitymą. Kai krepšelis nėra tuščias, atsiranda laukelis "Žinutė pardavėjui" – būtent čia palikite savo komentarą. Gavę užsakymo patvirtinimą savo komentaro nematysite, bet mums – jis matomas. Jei visgi abejojate, ar gavome Jūsų žinutę, galite drąsiai kreiptis el. paštu info@rustile.com.

Noriu pakoreguoti savo užsakymą – kaip tą padaryti?

Jei jau pateikę užsakymą pastebėjote, kad pasirinkote neteisingus išmatavimus ar dizainą – nedelsdami kreipkitės el. paštu info@rustile.com arba telefonu +37060997032 (tik darbo dienomis, 9:00-16:00). Jei užsakymas dar nepradėtas gaminti, galėsime jį koreguoti. Užsakymo pagaminimo ir pristatymo terminas bus skaičiuojamas iš naujo, nuo korekcijos pateikimo dienos.

Ką reiškia "Siuvamas" patalynės komplektas?

Beveik visos mūsų prekės – siuvamos tik gavus užsakymą. Tai reiškia, kad Jūs galite rinktis iš mūsų siūlomų išmatavimų arba kreiptis el. paštu ir gauti visiškai individualių išmatavimų pasiūlymą. Visi šie komplektai siuvami specialiai Jums, todėl nėra grąžinami. Išimtis galioja tik nekokybiškoms prekėms.

Ką reiškia "Paskutiniai vienetai"?

Dalį komplektų siuvame pagal populiariausius standartinius išmatavimus ir laikome sandėlyje. Tokių komplektų audinio nebeturime, tad nebegalime pagaminti kitokių išmatavimų komplektų po užsakymo. Šias prekes galite įsigyti net 30% pigiau! Standartiniai tokių komplektų išmatavimai ir komplektacija:

 • Vienguliai – 150x215cm antklodės užvalkalas, 70x70cm dydžio pagalvės užvalkalas, 150x220cm paklodė be gumos. Visi užvalkalai be užsegimo.
 • Dviguliai – 200x220cm antklodės užvalkalas, 2 vnt. 70x70cm dydžio pagalvės užvalkalų, 200x220cm paklodė be gumos. Visi užvalkalai be užsegimo.

Kadangi šiuos komplektus turime jau pasiūtus, juos galime išsiųsti tą pačią dieną, užsakius iki 11 valandos ar kitą darbo dieną užsakius po 11 valandos.

Kitaip nei individualiai siuvamus komplektus, šiuos komplektus galite grąžinti ir nepatikus realiai spalvai ar dėl kitos priežasties. Žinoma, komplektai turi būti originalioje pakuotėje, neišpakuoti. Tokiu atveju siuntimo išlaidas kompensuoja pirkėjas.

Kas yra "Sandėlio prekės"?

Esant labai dideliam užsakymų kiekiui, pasitaiko ir neatitikimų – kartais per klaidą pasiuvamas ne to išmatavimo komplektas ar užsakymai susidubliuoja ir turime daugiau nei vieną prekę. Šios prekės – kokybiškos, tačiau atgulusios į sandėlį. Galimos įvairiausios komplektacijos, o prekės – vienetinės. Jas taip galite įsigyti pigiau – su 15% nuolaida. Kaip ir paskutinius vienetus, šias prekes galime išsiųsti greičiau!

Ar galėsiu grąžinti netikusias prekes?

Prekės, gamintos po užsakymo gavimo bei audiniai – negrąžinami. Prieš užsakant būtinai išsimatuokite savo patalus, kad įsigytumėte tinkamo dydžio užvalkalus. Patarimus, kaip rinktis užvalkalų dydį rasite šiame straipsnyje. Jei visgi dvejojate dėl dydžio ar dėl spalvos – drąsiai kreipkitės info@rustile.com ir mes jums padėsime. Dėl netinkamai pasirinktų išmatavimų ar dizaino prekių atgal priimti negalime, nes jos buvo siūtos specialiai Jums, net jei rinkotės iš rekomenduojamų dydžių sąrašo. 

Jei dėl kokios nors priežasties nepatiko gautos prekės iš kategorijų "Paskutiniai vienetai" ar "Sandėlio prekės", jas galite grąžinti, jei prekės neišpakuotos, pateikiamos originalioje pakuotėje. Tokiu atveju siuntimo išlaidas kompensuoja pirkėjas.

Gavau ne savo prekę – ką daryti?

Jei per klaidą gavote ne tai, ką užsakėte – nedelsdami kreipkitės el. paštu info@rustile.com ir kuo skubiau ištaisysime klaidą.

Prekės spalva kitokia, nei tikėjausi – ką daryti?

Patalynės komplektus fotografuojame patys ir stengiamės kuo tiksliau atspindėti spalvas ir raštus. Šioks toks spalvų neatitikimas galimas dėl skirtingų įrenginių raiškos ir spalvos atvaizdavimo. Tai nurodome visų prekių aprašymuose. Deja, toks neatitikimas nelaikomas broku ir prekių atgal nepriimame, nebent pirkote prekes iš kategorijos "Paskutiniai vienetai" arba "Sandėlio prekės".

Prekės išmatavimai neatitiko užsakytų – ką daryti?

Labai svarbu, kad užvalkalus išmatuotumėte vos gavę prekes – prieš skalbiant. Kadangi audiniai kerpami ir užvalkalai siuvami rankomis, galimas iki 2cm neatitikimas. Jei neatitikimas didesnis – kreipkitės el. paštu info@rustile.com. Kad problema būtų išspręsta greičiau, laiške atsiųskite ir nuotraukas su išmatavimais.

Išskalbus patalynės komplektą užvalkalai susitraukė – ar tai normalu?

Taip – tai visiškai normalu. Natūralūs audiniai, skalbiami aukštesnėje temperatūroje, linkę trauktis. Paprastai užvalakalai gali susitraukti iki 5%, todėl rekomenduojame rinktis šiek tiek didesnio dydžio antklodės užvalkalą. Jei išskalbus pastebėjote didesnį susitraukimą, kreipkitės el. paštu info@rustile.com. Kad problema būtų išspręsta greičiau, laiške atsiųskite ir nuotraukas su išmatavimais.

Kuo skiriasi satinas ir drobelė?

Tiek satinas, tiek drobelė – 100% medvilnės audiniai, skiriasi tik jų išaudimo būdas. Satino siūlai plonesni, o audinys išaustas tankiau. Jo svoris – 130g/kv.m. Satinas yra švelnesnis, lengvesnis, nei drobelė. Drobelės audimas ne toks tankus, ji išausta iš šiek tiek storesnių siūlų, yra patvaresnė, tačiau ne tokia švelni, kaip satinas. Drobelės svoris 146g/kv.m.

Abu audiniai 100% natūralūs, gerai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti.

Esu turėjęs satino patalynę, bet man ji nepatiko, nes buvo per slidi, elektrinose. Ar ir jūsų turimas satinas toks?

Slidus ir besielektrinantis satinas – ne 100% medvilnės. Dažnai galima įsigyti itin pigaus, slidaus "satino" patalynės komplektus. Deja, tokie komplektai – arba visiškai sintetiniai, arba maišyti su sintetika, net jei ant pakuotės deklaruojama, jog tai – 100% medvilnė. Daugiau informacijos, kaip atskirti tikrą satiną nuo klastotės – šiame straipsnyje. 

Turite daugiau klausimų? Kreipkitės el. paštu info@rustile.com ir mielai Jums atsakysime. 

Neturime pakankamai prekių. Liko tik [max].
Pridėti į norų sąrašąNaršyti norų sąrašąIšimti iš norų sąrašo
Pirkinių krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Return To Shop