Apie mus

Rustilė jau daugiau nei 15 metų specializuojasi patalynės gamyboje. Mūsų asortimente rasite antklodes, pagalves, antklodžių ir pagalvių užvalkalus, paklodes bei viską, kas reikalinga Jūsų ar Jūsų svečių ramiam ir saldžiam miegui.

Ilgalaikio darbo vienoje srityje dėka sukaupėme daug patirties ir žinių. Iš gausaus rato audinių tiekėjų pasirinkome tik pačius patikimiausius ir kokybišką audinį gaminančius gamintojus. Visi mūsų naudojami audiniai atitinka OEKO-TEX 100  audinių kokybės standartą.

Rustilė pagal užsakymą gamina įvairių rūšių patalynę viešbučiams, sanatorijoms, poilsio namams, kempingams, darželiams ir, žinoma, jūsų namams.

Jei Jūs nerandate Jums reikalingų dydžių patalynės, nes įsigijote nestandartinio dydžio antklodę ar pagalvę – nenusiminkite, mes pagaminsime Jums reikalingų išmatavimų lovos baltinius pagal individualų užsakymą. Dizainų pasirinkimas taip pat nenuvils, nes galime pasiūlyti nuo gėlių raštų iki modernaus ar klasikinio piešinio.

Jei turite klausimų apie patalynę, jai naudojamus audinius, Jums reikalinga konsultacija ar patarimas – nesidrovėdami kreipkitės.

rustile-logo

info@rustile.com

+37060997032

baltas-patalynes-komplektas

Oeko-tex-standard-100