Apie mus

Rustilė

Jau beveik 20 metų Rustilė yra lyderiaujantis vardas patalynės pramonėje, specializuojantis aukštos kokybės patalynės komplektų gamyboje. Ilgametė patirtis ir gilios žinios šioje srityje leidžia mums kurti produktus, atitinkančius aukščiausius komforto ir ilgaamžiškumo standartus.

Rustilė didžiuojasi pasirinkdama tik pačius patikimiausius ir aukščiausios kokybės audinius gaminančius tiekėjus iš savo plataus tiekėjų tinklo. Tai užtikrina, kad kiekvienas mūsų gaminamas patalynės komplektas ne tik atitinka, bet ir viršija mūsų klientų lūkesčius dėl kokybės ir ilgaamžiškumo.

Mes suprantame, kad kiekvienas klientas turi unikalius poreikius ir pageidavimus. Todėl siūlome individualiai pritaikytus patalynės komplektus, atitinkančius jūsų specifinius reikalavimus. Patalynės komplektus siuvame po užsakymo pateikimo, individualiai kiekvienam klientui, tad galime pagaminti bet kokių matmenų patalų užvalkalus.

Susisiekite su mumis šiandien ir kartu surasime idealų patalynės komplektą, kuris suteiks jūsų namams komforto ir elegancijos. Rustilė – kur kokybė susitinka su profesionalumu.

Sekite mus instagrame!

@rustile.lt